Česky  |  English 

Novinky

4.5.2013 IDS Praha - Forseti´s Dafne Martini "Adélka" - exc. 2, res. CAC! Rozhodčí: E. Chwalibog! Gratuluji!

vystavy

28.4.2013 IDS Drážďany - Forseti´s Dafne Martini "Adélka" poprvé v mezitřídě a získala V1, CAC VDH! Rozhodčí: Petr Řehánek Jako divák s námi jel také Emil. Poprvé se proběhl v kruhu a šlo mu to náramně! Užili jsme si krásný den plný zábavy! Gratuluji Pavlíně a Lindě!

vystavy vystavy

27.4.2013 Caboolture kennel club Australia - Forseti´s Campari Mojito "Leon" získal na jeho třetí výstavě v Austrálii první BOB a body na australského šampiona! Gratuluji jeho báječné majitelce Amandě! Systém hodnocení výstav v Austrálii je velice odlišný od těch evropských.

vystavy vystavy

17.4.2013 Narodila se nám štěňátka ze zahraničního krytí. Pro naší Milunu - Ch. Taijan Dreamer Lucille jsme vybrali nádherného, velice úspěšného pejska Ich. Sun - Hee´s Ice Icecube. Zillion je švédský import žijící v Holandsku! Štěňátka jsou prcd PRA+PLL clear po rodičích. Více informací a fotek najdete ve fotogalerii na rajčeti.

Naše odchovy se zúčastnily několika výstav po celém světě se skvělými výsledky! Zde jsou některé z nich:

• Forseti´s Daggers Point "Jimmy" - na své první výstavě v italském Mariglianu získal V1, BOB!

• Forseti´s Dafne Martini " Adélka" - na únorovém DUOCACIB Brno ve třídě mladých V2 a další den V1, CAJC! České Budějovice - exc.2!

• Forseti´s Dazzle´N´Daze "Pulka" - Šampion šampionů Kypru - obsadila 5. místo v kategorii junioršampionů všech plemen! - na dalších výstavách se stala Junioršampionkou San Marina a Černé hory + 3. JuniorBIS!

vystavy vystavy vystavy vystavy vystavy

13.2.2013 Byli jsme na oftalmologickém vyšetření v Praze s Milunou ( Taijan Dreamer Lucille )- je prostá očních vad!

6.1.2013 Doplněny nové fotky štěňátek z vrhu E ve věku 4 týdnů!

E E E

8.12.2012 Narodila se nám krásná štěňátka. Více informací naleznete na stránce vrhu E.

E E E E

1.-2.12.2012 Annaberg (Německo)

sobota:
Campari Mojito - V2, res.Jg. CAC, res. Jg. CAC VDH
Habiba Red Hot for Mongoshi - V2, res. CAC, res. CAC VDH

neděle:
Campari Mojito - V2, res.Jg. CAC, res. Jg. CAC VDH
Habiba Red Hot for Mongoshi - V1, CAC, CAC VDH, Sieger Erzgebirge´ 2012

rozhodčí: M. Uroševič a M. Heine

28.10.2012 Nicosia (Kypr) Dazzle´N´Daze získala třetí JCAC a stala se tak Junioršampionkou Kypru v pouhých 10 měsících! Rozhodčí: Chris Zeniou! Gratuluji Půlce a její báječné majitelce Efrosini (ch.s. Gea Ledra)!

16.10.2012 Pokud se vše zadaří, tak na začátku prosince očekáváme štěňátka po naší JCh. Baywatch Babe a nádherném švédském pejskovi JCh. Sun - Hee´s Dimple Pinch. Podívejte se na rodokmen budoucího vrhu.

Sun Hee´s Dimple Pinch

KV Litoměřice Campari Mojito se na své první výstavě nádherně předvedl a zasloužil si tak ocenění V1, VTM! Rozhodčí: Robert Kubeš

NVP Brno Dafne Martini poprvé ve třídě mladých a získala krásné ocenění V1, CAJC! Gratuluji a děkuji za skvělou péči o Adélku majitelce Pavlíně Habrové - ch.s. Avašír! Rozhodčí: Petr Řehánek.

2x MVP Nicosia (Kypr) Dazzle´N´ Daze se zúčastnila dvou výstav ve třídě mladých a vybojovala si krásné ocenění: 2x V1, CAJC + 1x JBOB Rozhodčí: Linda Volariková a Vojslav Al-Dhagistani. Gratuluji majitelce Efrosini Iacovou - ch.s. Gea Ledra!

MVP Mladá Boleslav Dafne Martini ve třídě dorostu VN 1. Rozhodčí Zdena Jílková!

18.9.2012 Máme nového člena rodiny! Jill je anglický import a celým jménem se jmenuje Habiba Red Hot for Mongoshi! Má velice mazlivou povahu a u nás doma si rychle zvykla. Jill máme ve spolumajitelství s mojí kamarádkou Marii Szymanowskou, ch.s. Sasima (Polsko)

11.8.2012 Berlin - Beelitz Na německé výstavě získala naše Baywatch Babe titul V1, CAC, CAC VDH. Rozhodčí: Michael Leonard (Irsko)

MVP Nicosia (Kypr) - na dvoudenní výstavě v Nicosii měla premiéru Forseti´s Dazzle´N´Daze a byla velice šikovná! Dvakrát byla oceněna známkou VN1 a po oba dva dny získala v závěrečných soutěžích titul 2. BIS štěně. Gratuluji její skvělé majitelce Efrosini Iacovou a handlerce Elii Philippou za úžasné předvedení!

MVP Litoměřice - Forseti´s Cola Vanilla "Linda" - VN 1 , rozhodčí: Robert Kubeš

KV Plzeň - Forseti´s Cola Vanilla "Linda" dostala ve třídě štěňat známku VN 1 a v závěrečných soutěžích si vybojovala 2. BIS štěně. Rozhodčí: Zuzana Brotánková a Václav Adlt.

KV Mladá Boleslav - Forseti´s Cola Vanilla "Linda" měla svojí premiéru ve třídě štěňat a získala známku VN3. Rozhodčí: Zuzana Brotánková

Daimond Black Avokaduh je prcd PRA clear!

V naší fotogalerii na http://forsetis.rajce.idnes.cz najdete spoustu nových fotek našich miláčků! Majitelé našich štěňátek nám posílají moc krásných fotek a vše by se do novinek nevešlo:-)

D D D D D
Podívejte se také na videa našich pejsků !


10.4.2012 Přidány nové fotky štěňátek do naší fotogalerie na rajčeti - http://forsetis.rajce.idnes.cz

Pár fotek Daggers Point "Jimmyho"
D D D


30.3.2012 Daimond Black Avokaduh je PLL clear!

8.3.2012 Nové fotky štěňátek ve fotogalerii ZDE

Dafne Martini "Adélka"
D D
Creola Rosette "Matylda"
C C
Daggers Point "Jimmy"
D D


Od rodiny Stolařových nám přišlo video Dairy Cream, jak se poprvé pořádně vylítala venku :-) Děkuji!


Další nádherné fotky nám přišly od Katrin z Německa. Pinky - Dame De Pique dává jejím kočkám opravdu zabrat:-) Děkuji!

D D D


Eva nám zaslala také pár fotek Zorra - Believe In Miracles. Děkuji!

B B B

14.2.2012 Nové fotky štěňátek!

Vrh C

C C C C C C


Vrh D

D D D D D D D D D D D D D D

5.2. 2012 Nové fotky štěňátek! Některá jsou ještě volná!

Z vrhu C je na prodej krásná osrstěná fenka Matylda - Creola Rosette. Má nádhernou srst, všechny zoubky - nůžkový skus, pěknou stavbu těla a především přátelskou, nebojácnou povahu! Uvítám zájemce o výstavy, ale není podmínkou! Odkaz na fotky a rodokmen v databázi ZDE .

Creola Rosette

C C C


Vrh D

D D D D D D D D D D D D D D

4.2.2012 Dostala jsem nové fotky Zorra - Believe In Miracles! Vyrostl z něj nádherný pes! Děkuji jeho německé majitelce Evě!

B B B B

26.1. 2012 Nové fotky štěňátek z vrhu C a D !

Vrh C

C C C


Vrh D

D D D D D D D D D D D D D D

9.1.2012 Přidali jsme nové fotky štěňátek z vrhu C a D - více informací v sekci štěňátka! Naleznete je také v naší fotogalerii na rajčeti .

Některá štěňátka jsou ještě volná!

 

Vytvořeno v listopadu 2007 :: Aktualizace 14.5.2013 ::
[CNW:Counter]